PALIEKANT LAS VEGASĄ („Leaving las Vegas“), 1995


Ben Sanderson: I don’t know if I started drinking ’cause my wife left me or my wife left me ’cause I started drinking, but fuck it anyway.

Leaving las Vegas yra vienas mėgstamiausių mano filmų. Jis pasakoja apie iš tiesų idealią meilę – dramatišką, tragišką ir laikiną. Apie šeimą praradusį, namus pardavusį ir praeities išsižadėjusį alkoholiką Beną Sandersoną, atvykusį į las Vegasą nusigerti iki mirties. Tikrąja šio žodžio prasme. Bet vieną naktį buvęs Holivudo scenaristas sutinka Sarą – prostitutę, engiamą svetimšalio sutenerio. Saros ir Beno santykiai užsimezga tik su viena sąlyga: kad moteris nebandys atkalbėti jo nuo gėrimo. Tik ar mylinti moteris gali pasipriešinti įgimtam potraukiui gelbėti vyrą?

Gerų filmų apie kitokias priklausomybes (pavyzdžiui, narkotikus) yra tikrai daug, tačiau apie alkoholizmą – ne. Tiesa, jei galvojat, kad filme jis pavaizduotas iš kokios nors realios socialinės probleminės pusės, tai labai klystat. Bet čia ir visas žavesys. Beje, jei iki šiol jums Nicolas Cage’as, kaip aktorius, nepatiko, imsite jį vertinti kitaip. Prieš šį filmą aš taip pat žiūrėjau į jį su kažkokiu neigiamu nusiteikimu.  

IMDb: 7,6 

Sera: You can fuck me in the ass. You can cum on my face. Just keep it out of my hair. I just washed it.

1 mintis apie “PALIEKANT LAS VEGASĄ („Leaving las Vegas“), 1995

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s