VIKTORIJA („Victoria“), 2015 | Metų filmas


Naujas „Run Lola Run“ režisieriaus filmas „Viktorija“ stebina, visų pirma, originaliu kameros darbu: ar įsivaizduojate, ką reiškia nufilmuoti 2 valandas ir 18 minučių trunkantį filmą VIENU kadru (tai yra neišjungiant kameros nuo pradžios iki pabaigos, be jokių montažo gudrybių)? O juk tai ne šiaip kelių monotoniškų vaizdelių įamžinimas – tai dinamiškas kino šedevras, kurio metu stebime nuolat kintančias lokacijas, drastiškai pakrypstantį siužetą, dramos virsmą įtemptu trileriu, pasivaikščiojimą, virstantį pašėlusiomis gaudynėmis po realiu laiku švintantį Berlyną ir bene visų įmanomų emocijų, kurias per šį laiką išgyvena pagrindiniai veikėjai, amplitudės šuolius. Baisu ir įsivaizduoti, kad vienas neatsargus operatoriaus kluptelėjimas, žymesnė aktoriaus klaida, ir visa tai reikėtų filmuoti iš naujo. Visgi S. Schipper teigia, kad užteko vos keleto tokių bandymų, iš kurių ir buvo atrinktas geriausias variantas.

Už tai, kad vis dar yra galinčių nustebinti režisierių, „Kokį filmą žiūrėti?“ komanda vienbalsiai išrinko „Viktoriją“ geriausiu 2015-ųjų metų filmu – pamatyti PRIVALOMA!

IMDb: 7,8

Už rekomendaciją dėkojame mūsų skaitytojai Linai. „Šis filmas – geriausia, kas gali nutikti per 2 valandas ir 18 minučių“, – sako ji.

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s