BRANGUS ZACHARIJAU („Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father“), 2008


Tai, be abejonės, yra pats įsimintiniausias ir labiausiai šokiruojantis mūsų matytas dokumentinis filmas. Protu sunkiai suvokiama, kad tai – tikra istorija (apie ją galima paskaityti ir internete, kad ir „Vikipedijoje“). Filme pasakojama apie šaunų, smagų, draugišką jaunuolį Andrew, kurio kelyje pasitaikė gerokai vyresnio amžiaus moteris. Jiedu užmezgė santykius, tačiau pastaroji atsisakė juos nutraukti, ėmė persekioti savo buvusį vaikiną ir, galop, šaltakraujiškai jį nušovė. Trumpai tariant.

Geriausias jaunuolio vaikystės draugas nusprendė įamžinti jo atminimą filme, todėl išsiruošė į kelionę aplankyti visoje Amerikoje išsibarsčiusius aukos artimuosius. Tačiau kelionės metu filmo kūrėjas sužino, kad jo geriausio draugo žudikė nėščia… Nuo to paties draugo. Maža to, ši moteris, nepaisant akivaizdžių kaltės įrodymų, laisvai vaikštinėja gatvėmis, o nužudytojo tėvai nesėkmingai siekia globos teisių į savo vienintelį dar negimusį anūką. Kūdikiui išvydus pasaulį, jie priversti tiesiogiai bendrauti su savo sūnaus žudike tam, kad galėtų matyti vaiką. Ir jei manot, kad šitoje nesveikoje situacijoje mes jau atskleidėme visas kraupiausias detales, labai klystat, nes visas siaubas dar tik prieš akis…

Kitaip sakant, filme nutinka visi patys blogiausi dalykai. Jei tai būtų vaidybinio filmo scenarijus, sakytume, kad jis visai neįtikimas, tiesiog nerealus. Bet primename, tai – tikra ir labai įtraukianti istorija, po kurios sunku užmigti.

IMDb: 8,6

1 mintis apie “BRANGUS ZACHARIJAU („Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father“), 2008

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s