Filmas Hell or High Water

BET KOKIA KAINA („Hell or High Water“), 2016


Old Man: You fellas robbin’ the bank?

Tanner Howard: What’s it look like, old man?

Old Man: But you ain’t Mexicans.

Po to, kai buvo paskelbti pretendentai į 2017 metų Oskarų apdovanojimus, teko matyti nemažai filmų iš šio sąrašo. Ką galima trumpai pasakyti?

  1. „Manchester by the Sea“ – tipiškas festivalinis filmas, ganėtinai vidutiniškas tiek turiniu, tiek vaidyba. Nėra prastas, bet tikrai ne šedevras, kaip gali pasirodyti iš kai kurių žiūrovų atsiliepimų. Žiūrisi lengvai.
  2. Apie „Moonlight“ paminėsime tik tiek, kad pirmajam filmui jis šiek tiek nusileidžia.
  3. Iš „Arrival“ daug nesitikėjome, bet filmas pranoko lūkesčius. Jame tikrai ne viskas idealu, yra nemažai holivudinių klišių, tačiau kertinė idėja atrodo originali. Šį filmą, priešingai nei du anksčiau minėtus, įtrauksime į savo žiūrėti rekomenduojamų filmų sąrašą ir greitu metu pristatysime plačiau.

Kritikų išliaupsinto „La La Land“ dar nematėme, tačiau nuojauta kužda, kad filmas gerokai pervertinamas. Beveik neabejojame, kad jis tikrai nepranoksta to paties režisieriaus 2014 metais kurto „Whiplash“, atsidūrusio mūsų visų laikų favoritų gretose jau seniau.

Na, ir, galiausiai, „Hell or High Water“, apie kurį, palyginus, kalbama visai nedaug. Ir vis dėlto tai – filmas, kuris po trijų minėtų kūrinių tapo tikra atgaiva. Jame nieko nei per daug, nei per mažai: nei Vakarų Teksaso, nei bankų plėšimų, nei susišaudymų, nei šeimyninės dramos, nei nusikaltėlių pėdomis sekančių šerifų juokelių. Ką jau kalbėti apie tai, kad vieną iš jų vaidina legendinis Jeff Bridges, kadaise (pasirodo, kur kas seniau nei galima pagalvoti, nes aktorius nuo to laiko gerokai pasenęs) įkūnijęs nepamirštamą didįjį Lebovskį. Jo maniera karts nuo karto nežymiai šmėsteli ir naujajame filme.

Žinoma, turi būti panašaus žanro filmų mėgėjas, kad deramai įvertintum „Hell or High Water“, tačiau pamėginti rekomenduojame ir kitu atveju. Jis neilgas, tad daug laiko, bet kuriuo atveju, nesugaišite. Tai turėtų būti išties nebloga pramoga.

IMDb: 7,7 

Marcus Hamilton: Oh, who knows. Maybe one of these bank robbers is gonna want a gunfight and I can dodge my retirement in a blaze of glory.

Alberto Parker: Well, I’ve seen you shoot. There won’t be much glory in it.

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s