Filmas Raging Bull 1980

ĮSIUTĘS BULIUS („Raging Bull“), 1980


Jake La Motta: You punch like you take it up the ass.

Režisieriaus Martino Scorsezės filmas „Įsiutęs bulius“ pasakoja apie skandalingo XX amžiaus amerikiečių boksininko Džeiko LaMottos gyvenimą. Bronkso buliumi pramintas sportininkas garsėjo sudėtingu charakteriu tiek bokso ringe, tiek ir už jo ribų. LaMotta pastoviai įsiveldavo į pačius įvairiausius konfliktus, gatvės muštynes, nuolat lėbaudavo ir keldavo pavydo scenas dėl savo iš koto verčiančios žmonos.

Manote, kad „Rokis“ – geriausias kada nors sukurtas filmas apie boksininką? Mano nuomone, „Įsiutęs bulius“ daugeliu atžvilgiu geresnis kino kūrinys. Užtenka paminėti, kad filme vaidina legendinis aktorių duetas (geriausiai žinomas iš kino juostų „Casino“ ar „Goodfellas“), kurį stebėti visuomet be galo smagu. Tai – Robertas De Niro (Džeikas LaMotta) ir Joe Pesci (Džo LaMotta). Pastarasis šįkart įkūnija jaunėlį boksininko brolį, padedantį sportininkui kovoti su savo vidiniais demonais.

P. S. „Įsiutusio buliaus“ istorija tęsiasi daugiau nei dvidešimt metų, per kuriuos režisierius parodo skirtingus boksininko gyvenimo etapus – nuo sėkmingos boksininko iki sportinę formą ir šeimos palaikymą praradusio komiko karjeros. Kad įtaigiai pavaizduotų Džeiko LaMottos pokyčius, Robertas De Niro filmavimo metu turėjo priaugti daugiau nei 30 kilogramų. Pasak M. Scosezės, aktorius tai padarė per 4 mėnesius, keliaudamas po Šiaurės Italiją ir Prancūziją, valgydamas vietinį (ir ne tik) maistą.

IMDb: 8,2

Jake La Motta: Come on, hit me. Harder. Harder.

Joey LaMotta: What the fuck do you want? That’s hard. What are you trying to prove?

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s