Filmas Human

ŽMOGIŠKA („Human“), 2015


Šitas filmas gydo. Kaip rašo komentaruose, jį vertėtų privalomai rodyti visiems ir visame pasaulyje. O jūs tai galite padaryti Youtube“, kur „Human“ įkeltas legaliai (maža to, HD kokybės ir su angliškais subtitrais).

Jis sudarytas iš trumpų paprastų žmonių istorijų – atvirų, nuoširdžių, skaudžiai gyvenimiškų. Tuo man šis filmas pasirodė panašus į projektą „Humans of New York“, tik dar labiau paveikus. Įspūdį čia stiprina tai, kad galima ne tik sužinoti jau savaime didžiulį emocinį krūvį turinčią pašnekovo istoriją, bet ir kartu išgyventi nesuvaidintus mylinčių, kenčiančių, pasimetusių, laimingų, ieškančių žmonių jausmus. Visi šie pašnekovai žvelgia tiesiai į kamerą, todėl pasakotojo ir žiūrovo santykyje atsiranda dar daugiau intymumo, betarpiškumo. Filme dalijamasi mintimis apie meilę, karą, mirtį, santykius, darbą, pinigus, skurdą ir kitus dalykus, kurie mus vienija nepriklausomai nuo to, kokia kalba kalbame, kokioje visuomenėje gyvename ir kokią religiją išpažįstame. Visus mus jungia tai, kad esame žmonės ir panorėję galime suprasti bei užjausti vienas kitą.


Patinka mūsų rekomenduojami filmai ir puslapio sumanymas? Junkis į tikrų kinomanų grupę, pamėk mus feisbuke ir sek instagrame! Šį projektą kuriame iš idėjos, tad, jei nori, keliais eurais prisidėk prie jo gyvavimo. Dėkui!

Iš viso sukurtos trys šio filmo dalys. Per porą dienų peržiūrėjau jas visas ir galiu garantuoti, kad bent jau pirmos dvi viena kitai tikrai nei kiek nenusileidžia (galbūt, antra net stipresnė). Trečią taip pat labai verta pamatyti. Tad nedvejokit – nubraukit ašarą ir tapkit geresni.

IMDb: 8,7

„Human“ (I DALIS):

„Human“ (II DALIS):

„Human“ (III DALIS):

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s