Filmas Wild Tales

ŠIUOLAIKINIAI ŽVĖRYS („Relatos salvajes“), 2014


Victoria: What the judge won’t take into account is the violence that you are using with your wife…

Simón: WHAT VIOLENCE?!

Manote, kad joks kino filmas jūsų nebenustebins? Palaukit, kol pamatysit juodąją argentiniečių režisieriaus Damiáno Szifróno komediją „Šiuolaikiniai žvėrys“. Tai – dešimtis apdovanojimų susižėrusi, o taip pat ir Oskarui už geriausią filmą užsienio kalba nominuota kino juosta, kurioje pasakojamos šešios skirtingos istorijos. Jas vienijanti tema – kerštas.

Gal šie epizodai ir nebūtų tokie įdomūs ir smagūs žiūrėti, jei ne dramaturginis sprendimas kiekvieną situaciją sutirštinti iki pačių juodžiausių spalvų. Nutemptas automobilis, nepadorus gestas ar sena nuoskauda filme akimirksniu virsta sprogimais, muštynėmis ir pasikėsinimais. Čia klausiama, ko gali griebtis iš kantrybės išvestas žmogus, ir tuoj pat atsakoma – absoliučiai visko. Visko, apie ką realiame gyvenime pasvajoja dažnas iš mūsų (prisipažinkite, nejaugi niekada nenorėjote išlipti iš savo automobilio ir kaip reikiant prikulti įžūlų kelyje pasipainiojusį BMW vairuotoją?).


Patinka mūsų rekomenduojami filmai ir puslapio sumanymas? Junkis į tikrų kinomanų grupę, pamėk mus feisbuke ir sek instagrame! Šį projektą kuriame iš idėjos, tad, jei nori, keliais eurais prisidėk prie jo gyvavimo. Dėkui!

Staiga įtraukiantis D. Szifróno trileris užkrečia keistu nerviniu juoku, kylančiu iš dar keistesnio malonumo, gimstančio stebint nevaldomai besiskleidžiančias personažų emocijas. Vis dėlto pyktį ir agresiją režisierius stipriai šaržuoja, todėl visos istorijos atrodo ne kaip galimi mūsų kasdienio gyvenimo scenarijai, o veikiau kraštutinė jų išraiška – saldaus, bet nepasiekiamo atpildo svajonė, primenanti, kad kiekviename iš mūsų tūno žvėris…

Jei pavargote nuo monotoniško, lėto ir nuspėjamo kino, nepasigailėsite.

IMDb: 8,1

Moza: Good evening, a table for one?

Cuenca: I see you’re good at math.

Tavo komentaras:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s