Kaip tai veikia?

Viskas labai paprasta. Kiekvieną savaitę rekomenduojame po kelis gerus (iš tiesų gerus) filmus. Taigi, užuot gaišę laiką ilgiems ieškojimams ir klausinėję draugų, ką žiūrėti, paprasčiausiai išsirenkate kurį nors iš čia esančių pasiūlymų. Visi puslapyje rekomenduojami filmai yra geri arba labai geri, todėl pasirinkti neteisingai tiesiog neįmanoma.

leonardo-dicaprio-02

Kadangi dauguma filmų nėra nauji, nieko keisto, kad atrasite jau matytų. Tokiu atveju, palikite trumpą komentarą (apačioje, po filmo aprašymu) arba tam tikrą įvertinimą kitiems lankytojams. Taip pat reaguokite ir į ką tik pažiūrėtus filmus – visiems bus lengviau atsirinkti, kas ir kaip.

Mūsų idėja – rodyti skirtingų žanrų, įvairaus turinio, tačiau visada kokybiškus ir daugiau ar mažiau vertingus filmus. Tai nereiškia, kad visi jie labai gilūs ir sudėtingi. Tai reiškia, kad čia nerasite tokių filmų, kaip Twilight“, ir komedijų, kuriose vaidina Adamas Sandleris.

Taigi, kiekvieną savaitę į puslapį įkeliame keletą gerų filmų rekomendacijų (ne pačius filmus!). Juos galite rinktis pagal unikalias mūsų puslapio rubrikas (pvz., „Beprotybė kine“), įprastus žanrus (komedija, drama, siaubo…), trukmę (iki 90 min., 120-180 min., etc.) arba apdovanojimus. Taip pat matyti absoliučiai visų filmų sąrašą. Maža to, po kai kurių filmų aprašymais nuo šiol rasite ir nuorodas, kur juos žiūrėti legaliai. 

„Visa tai puiku, sumanu, apgalvota. Matosi, kad įdėjote daug darbo, tačiau dabar man įdomu, ką dėl jūsų galiu padaryti aš?“ – klausiate savęs. Ką gi, galite užsiprenumeruoti naujausius įrašus, aktyviai laikinti ir komentuoti patikusius filmus oficialiame KFŽ feisbuko puslapyje arba penkiomis žvaigždutėmis įvertinti mūsų pastangas. O svarbiausia – pagaliau turite galimybę tapti patronu(-a) ir simboline suma paremti šį nedidelį, bet jaukų ir reikalingą projektą. Nepamirškite, kad tik kartu mes galime išgelbėti nieko neįtariantį žiūrovą nuo dar vieno Steveno Seagalo filmo… Padėkite tam žiūrovui. Padėkite patys sau. Būkite išganyti. 

Su meile,
puslapio kokifilmaziureti.lt komanda


„The Big Lebowski“, 1960